Logo Storteboom

Barnfield – contact

Waar is Barnfield kip te krijgen?

Hebben we je nieuwsgierig gemaakt naar onze Barnfield kip? Neem dan contact op met één van de medewerkers van Storteboom. Zij staan je te woord bij ál je vragen, en nog meer. Bekijk hier de contactpersonen per land:

Nederland    
Matthijs Brunink
Matthijs.Brunink@2sistersstorteboom.com
+ 31 6 – 23 60 73 24

Bernard Spitse
Bernard.Spitse@2sistersstorteboom.com
+31 6 – 53 95 17 52

Koen Mensink
Koen.Mensink@2sistersstorteboom.com
+31 6 – 51 90 33 42

Duitsland   
Bernard Spitse
Bernard.Spitse@2sistersstorteboom.com
+31 6 – 53 95 17 52

België
Wim Busschaert
Wim.Busschaert@2sistersstorteboom.com
+ 31 6 – 53 49 31 39

Frankrijk 
Eve Parenty
Eve.Parenty@2sistersstorteboom.com
+31 6 – 22 85 32 51

Spanje/Portugal
Lluis Salellas
Lluis.Salellas@2sistersstorteboom.com
+34 6 – 66 55 10 36

Griekenland 
Paris Tsikalakis
paris@dipaco.gr
+30 694 445 70 70

Italië
Daniela Galasso
Galasso & C.
galasso@rgn.it
+39 349 527 1830